1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Advokátní kancelář

Advokátní kancelář Chlebcová s.r.o. je mladou, dynamickou a vysoce profesionální advokátní kanceláří. Základní hodnoty, které vyznáváme a ctíme, jsou maximální možná profesionalita, čestnost a férovost. Naši práci děláme s láskou, úctou, pokorou a vděčností.

Naší hlavní doménou jsou nemovitostní transakce a vše, co s nimi souvisí, včetně problematiky SVJ a BD, developerských projektů nebo správy nemovitostí. V této oblasti disponujeme více jak 20 letou praxí.  Dále se specializujeme zejména na kompletní problematiku realizace staveb, na oblast korporátního práva, mezinárodního práva soukromého, a související spornou agendu. Rozsáhlé zkušenosti v těchto oblastech rádi aplikujeme ve Váš prospěch.

Vždy se snažíme hledat cestu pro řešení Vašeho problému a nalézt ji i tam, kde ji jiní nevidí. Velmi rádi připravíme návrh právního řešení „na klíč“, který je šitý na míru jednotlivým klientům a jejich konkrétním potřebám. Neradi děláme věci na půl, proto navrhujeme nezbytné kroky tak, aby výsledek byl komplexní a abychom Vám co nejvíce usnadnili práci. Jsme to pro Vás, abyste se Vy mohli věnovat věcem, kterým se věnovat chcete či potřebujete.  Děláme rádi smysluplnou práci, a proto pokud skutečně cestu pro řešení Vašeho problému nevidíme, na rovinu Vám to řekneme, abyste zbytečně neplýtvali čas a finance. Bude nám ctí být součástí i Vašeho týmu.

Neváhejte nás kontaktovat: +420 604 256 454

Kontakt

  • Najdete nás na adrese: Astlova 3205/1 Praha 5, 150 03 (Vchod z ulice Ostrovského)
  • Telefon: +420 604 256 454
  • E-mail: info@ak-chlebcova.cz